EST

Eesti muuseumid koguvad lugusid üheksakümnendatest

Rahvalood on 18 Eesti muuseumi ühine ettevõtmine, millega kutsume kõiki mõtlema tagasi murrangulisele ajale 1980. aastate lõpust kuni 2000. aastate alguseni ning jagama oma mälestusi sellest, mis muutus toona koolielus, mida uut pandi õhtusöögiks lauale, mida tähendas suurmajandite lagunemine, esimeste eraettevõtete loomine, perearstisüsteemi tulek, liikumisvabaduse laienemine. Mida me toona teatris vaatamas käisime? Milliseid uusi spordialasid avastasime? Kuidas muutus meremeeste, põllumeeste, õpetajate, tudengite elu? Kuidas muutus Eesti venekeelse elanikonna argipäev? Mis muutus inimeste argielus Muhumaal, Hiiumaal, Viljandimaal? Milliseid muutusi ei tohiks kindlasti unustada? Loe teiste lugusid ja kirjuta ka ennast ajalikku!

Üheksakümnendaid uurivad ühiselt
  • Eesti Kirjandusmuuseum
  • Eesti Maantemuuseum
  • Eesti Meremuuseum